Aktivnosti pojačanog uređenja javnih površina realizovane su danas u naselju Konik

Grupa zaposlenih uklonila je sa javnih površina u ulicama Husinskih rudara i Španskih boraca više od 600 vreća raznog, dominantno komunalnog, nepropisno odloženog otpada.

Bez obzira na to što se ovi prostori redovno održavaju, kao i na činjenicu da ovo nije prva akcija ovog tipa, ponovo svjedočimo velikim količinama nekontrolisano odloženog otpada. Podsjećamo da je pojedinačna odgovornost u pravilnom odlaganju otpada jedini put ka trajno čistim javnim površinama.

Tokom prethodna dva dana aktivnosti detaljnog čišćenja realizovane su i uz jugozapadnu obilaznicu, kao i duž petrovačke i nikšićke magistrale, odakle su uklonjene veće količine otpada odloženog uz ove putne pravce.

docx file PDF